Oglas

Gde se Novak odmara posle olimpijskog zlata - otkrio je glavni kuvar jednog restorana (FOTO)

author
nova.rs
08. avg. 2024. 15:17
Novak Đoković uživa na moru
Ilustracija/ VEM/MIAMIPIXX / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia | Ilustracija/ VEM/MIAMIPIXX / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković je posle osvojenog olimpijskog zlata otputovao u Crnu Goru, a nakon toga je po svemu sudeći odlučio da slobodno vreme provede i u Hrvatskoj.

Oglas

Đoković se zaputio u Korčulu, hrvatsko ostrvo, a njegov dolazak zabeležio je i lokal „Moro Beach Stupe“, piše Nova.rs.


Sliku sa Đokovićem napravio je glavni kuvar, a objavio ju je zvaničan nalog restorana.

Đoković je posle zlata, a tokom šampionskog defilea je dao izjavu i za HRT.
Njegove reči su ubrzo postale hit na čitavom Balkanu.

Dotakao se i Done Vekić, hrvatske teniserke koje je stigla do srebrne medalje na Olimpijskim igrama 2024, i pojasnio koliko je to zapravo veliki uspeh.

Đoković je nedavno doneo odluku da igra na mastersu u Šangaju posle pet godina pauze.

Četiri puta je do sada Srbin osvojio ovaj masters u dvorani (2012, 2013, 2015. i 2018. godine), piše Nova.rs.



Pogledajte još:


Teme

Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Pratite nas na društvenim mrežama