Gde se Novak odmara posle olimpijskog zlata - otkrio je glavni kuvar jednog restorana (FOTO)

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković je posle osvojenog olimpijskog zlata otputovao u Crnu Goru, a nakon toga je po svemu sudeći odlučio da slobodno vreme provede i u Hrvatskoj.
Oglas
Đoković se zaputio u Korčulu, hrvatsko ostrvo, a njegov dolazak zabeležio je i lokal „Moro Beach Stupe“, piše Nova.rs.
Sliku sa Đokovićem napravio je glavni kuvar, a objavio ju je zvaničan nalog restorana.
Đoković je posle zlata, a tokom šampionskog defilea je dao izjavu i za HRT.
Njegove reči su ubrzo postale hit na čitavom Balkanu.
Dotakao se i Done Vekić, hrvatske teniserke koje je stigla do srebrne medalje na Olimpijskim igrama 2024, i pojasnio koliko je to zapravo veliki uspeh.
Đoković je nedavno doneo odluku da igra na mastersu u Šangaju posle pet godina pauze.
Četiri puta je do sada Srbin osvojio ovaj masters u dvorani (2012, 2013, 2015. i 2018. godine), piše Nova.rs.
Pogledajte još:
Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?
Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare
Oglas
Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?
Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas