Užasna povreda Dejana Lovrena

Fudbal 13. dec 201519:19 > 19:27
YouTube

Dejan Lovren morao je u 79. minutu da napusti utakmicu Liverpul - Vest Bromvič Albion na "Enfildu" pri rezultatu 1:2.

„Enfild“ je doslovce zanemio, a saigraču su se uhvatili za glavu u 79. minutu susreta kada je iz kolena Dejana Lovrena krenula krv.

Scena koja nije za one slabijeg želuca dogodila se nakon duela hrvatskog igrača s veznjakom gostiju Kregom Gardnerom. Dvojac je krenuo na jednu loptu kod sredine terena, Gardner je do nje prvi došao…

Posle pružene pomoći na nosilima je napustio teren, a zamenio ga je Origi, strelac izjednačujućeg gola za Liverpul u sudijskoj nadoknadi vremna (2:2).

Publika je Lovrena pozdravila aplauzom, Gardner (koji je prošao bez kartona) došao je da se izvini, ali igrači Liverpula delovali su prilično zabrinuti onim što su videli.