Jedino je Riberi bio "razočaran" golom Milera

Fudbal 12. mar 201620:55 > 21:00
N1

Fudbaleri Bajerna na svom stadionu savladali su Verder sa 5:0, i tako se učvrstili na prvoj poziciji Bundeslige.

Pobeda Bajerna bila je očigledna već u 9. minutu kada je Tijago Alkantara savladao golmana gostiju, a niz su nastavili Tomas Miler dva puta, Robert Levandovski i ponovo Alkantara u 90. minuti za konačnih 5:0.

Posebno je bio interesantan trći gol Bavaraca, koji je postigao Miler, a jedini koji je bio razočaran tim golom bio je Francuz Frank Riberi.

Naime, nakon izvedenog kornera, Riberi se lepo namestio i volej udarcem uputio loptu koja je išla u mrežu – ali je golman Verdera krajnjim naporima odbranio sjajan šut.

Na njegovu nesreću, lopta je stigla do nogu Milera, koji je silovito zakucava u mrežu.

Istina je ta da je Riberijev udarac ušao – bio bi to sigurno gol sezone, ovako – Nemac je povećao svoj konto golova u tekućoj sezoni.

U prilogu ispod donosimo vam cijelu goleadu fudbalera Bayerna na Allianz Areni.