Kalčo: Torino šokirao Inter

Fudbal 03. apr 201623:06 > 23:10
Marco Luzzani/Getty Images Sport

Poslednja utamica izuzetno ludog kola u šampionatu Italije završena je ludo. Udineze je deklasirao Napoli, Roma nadigrala Lacio u velikom derbiju, Milan je poražen ne gostovanju Atalanti, a zatim je klasičan nokaut na svom terenu doživeo Inter koji je sa 2:1 poražen od Torina.

Usput, domaćin je dobio i dva crvena kartona. Isključeni su Miranda i Nagatomo. Gol za Inter postigao je Ikardi sa bele tačke. Ovim rezultatom je završeno prvo poluvreme.

Međutim, u nastavku se sve srušilo kada je Inter u pitanju. Usledila su dva crvena kartona i dva gola gostiju. Strelci su bili Molinaro i Beloti. Za Inter je do 59. minuta igrao Ljajić a onda je zamenio Muriljo. Jovetić je meč protiv Torina posmatrao sa klupe za rezervne igrače.

31. KOLO: Juventus – Empoli 1:0, Karpi – Sasuolu 1:3, Udineze – Napoli 3:1, Atalanta – Milan 2:1, Kjevo –Palermo 3:1, Fiorentina – Sampdorija 1:1, Đenova – Frozinone 4:0, Lacio – Roma 1:4, Inter – Torino 1:2.

TABELA: Juventus 73, Napoli 67, Roma 63, Fiorentina 56, Inter 55, Milan 49, Sasuolo 48, Lacio 42, Kjevo 41, Đenova 37, Bolonja 36, Torino 36, Atalanta 36, Empoli 36, Udineze 34, Sampodorija 33, Karpi 28, Palermo 28, Frozinone 27, Verona 19.