Kalčo: Sreća okrenula leđa Mihajloviću

Fudbal 21. avg 201620:35 > 20:37
Claudio Villa/Getty Images Sport

Fudbaleri Milana savladali su Torino sa 3:2, u spektakularnom meču prvog kola Serije A. Bio je to prvi meč Siniše Mihajlovića na San Siru otkako je dobio otkaz od "rosonera", a vratio se kao trener "bikova".

Izgledalo je da će biti ubedljivo poražen, jer je Karlos Baka sa tri gola doneo Milanu 3:1 pred samu završnicu meča.

Međutim, u 91. minutu Torino smanjuje zaostatak golom Bazelija, da bi u poslednjim sekundima dobio i penal posle starta Palete.

Međutim, strelac prvog gola za goste Beloti nije uspeo da savlada Donarumu koji je „pročitao“ njegov šut u donji desni ugao, te tako spasao sva tri boda Milanu.

Srpski fudbaler Adem Ljajić se povredio u prvom poluvremenu posle oštrog starta rivala pa je morao da napusti teren, dok Nikola Maksimović nije bio u konkurenciji kod Mihajlovića.

Milan u sledećem kolu očekuje derbi protiv Napolija na San Paolu, dok Torino dočekuje Bolonju.