PL: Totenhem preko Sanderlenda do trećeg mesta

Fudbal 18. sep 201619:29 > 19:31
Getty Images

Zaključeno je peto kolo Premijer Lige, Totenhem je u poslednjem meču savladao Sanderlend sa 1:0 i probio se na treće mesto na tabeli.

Spursi su u prvom poluvremenu imali neverovatnih 19 šuteva na gol, ali nisu uspeli da pronađu put do mreže.

Odbrana gostiju konačno je kapitulirala u 59. minutu, kada se Hari Kejn našao na pravom mestu i postigao treći gol načetiri duela sa „Crnim mačkama“ na Vajt Hart Lejnu.

Bio je to jedini gol na meču, kojim je Totenhem stigao do 14. pobede nad Sanderlendom na poslednjijh 16 duela na svom terenu.

Sanderlend nakon pet kola ima samo jedan osvojen bod i nalazi se na deobi poslednjeg mesta sa Stoukom.

Premijer Liga, 5. kolo:

Čelsi – Liverpul 1:2, Mančester Siti – Bornmut 4:0, Hal – Arsenal 1:4, Lester – Barnli 3:0, Everton – Midlzbro 3:1, Votford – Mančester Junajted 3:1, Kristal Palas – Stouk 4:1, Sautempton – Svonsi 1:0, Totenhem – Sanderlend 1:0.