Dinamo reagovao na šok terapiju, poraz Lokosa

Fudbal 17. mar 201818:47 > 18:57
GNK Dinamo

Šok terapija je urodila plodom. Nakon tri poraza u četiri kola i smene na mestu šefa stručnog štaba, Dinamo se vratio na pobednički kolosek. Duel Lokomotive i Intera ostaće upamćen po rekordno lošoj poseti.

Dinamo je na Maksimiru, nakon šokantnog poraza od Lokomotive prošlog vikenda, sa 2:0 savladao Rudeš.

Modri su do vođstva došli preko Maria Gavranovića u 45. minutu, a prvu pobedu od kada je tim preuzeo Nikola Jurčević potvrdio je u 67. minutu Dani Olmo.

Nakon velike pobede prošlog vikenda, Lokomotiva je u Zagrebu poražena od Intera iz Zaprešića sa 3:2 nakon vođstva od 2:0.

Lokosi su vodili sa 2:0 golovima Kolingera u 13. i Krstanovića u 42. minutu, a na poluvreme se otišlo uz rezultat 2:1 nakon što je mrežu domaćih sa bele tačke pogodio Andrić u 45. minutu.

Andrić je zaslužan i za izjednačenje, a Inter je do pobede došao autogolom Datkovića u 79. minutu.

Meč Lokomotive i Intera doneo nam je i jedan negativan rekord – nikada manje gledalaca nije pratilo jedan meč Maks TV Prve lige.

Tabelu pogledajte ovde, kao i sve rezultate i raspored.