Golčina Lazovića za pobedu Verone

Fudbal 29. okt 201920:47 > 20:50
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Fudbaleri Verone minimalnim rezultatom 1:0 pobedili su Parmu u gostima u prvoj utakmici desetog kola Serije A, a jedini gol postigao je Darko Lazović.

Srpski reprezentativac je u 10. minutu sjajnim sa 20-tak metara, iskosa sa leve strane, matirao čuvara mreže Luiđija Sepea i prvencem u dresu Verone svom timu doneo treći trijumf u sezoni, prvi posle dva uzastopna poraza. Gol pogledajte OVDE.

Parma je u nastavku utakmice imala inicijativu, sedam udaraca u okvir gola u odnosu na samo dva protivnika, međutim, tim iz grada ljubavi je izdržao sve nalete Mlekadžija.

Lazović je u 66. minutu mogao i drugi put da se upiše u strelce, ali je njegov šut završio pored gola. Domaći su posle promašaja nekadašnjeg igrača Crvene zvezde imali tri odlične šanse, ali promene rezultata nije bilo.

Srpski golman Boris Radunović bio je na klupi Verone.

Pogledajte sve rezultate i rasporedtabelu Serije A.