Liverpul preokrenuo, Marković nije igrao

Fudbal 17. jul 201515:00 > 15:06
Getty Images

Fudbaleri Liverpula pobedili su ekipu Brizbejna sa 2:1 u prijateljskom meču odigranom u Australiji.

Srspki reprezentativac Lazar Marković nije igrao.

Ekipa sa Enfilda se trenutno nalazi na turneji po Aziji i Okeaniji gde su posle utakmice sa najboljim igračima tajlandske lige, odigrali utakmicu protiv člana australijske lige, Brizbejn Roarsa.

Igrač Brizbejna Dimitri Petratos doveo je ekipu domaćina u vođstvo u 17. minutu i obradovao više od 50.000 navijača, ali je samo 11 minuta kasnije Adama Lalana izjednačio.

Novo pojačanje „crvenih“, Džejms Milner, koji je ovog leta stigao na Enfild, postigao je pobednički pogodak u 75. minutu. Milneru je to prvi pogodak u dresu Liverpula, od kada je došao iz ekipe Mančester sitija kao slobodan igrač.

Ovo je druga pobeda Liverpula ove nedelje, pošto su u utorak pobedili ekipu tajlandskih zvezda sa 4:0, uz gol Lazara Markovića.

Liverpul će pre odigravanja meča protiv zvezda malezijske lige u petak, odmeriti snage protiv Adelajd junajteda u ponedeljak.