Partizan bolji od Vojvodine

Fudbal 02. nov 201421:00
FK Partizan

Fudbaleri Partizana savladali su minimalnim rezultatom ekipu Vojvodine u derbi meču 11. kola Jelena Super lige.

Fudberli Partizana savladali su večeras u Beogradu ekipu Vojvodine sa 1:0, u derbi utakmici 11. kola Superlige Srbije.

Ovim uspehom crno-beli su ponovo preuzeli čelo tabele i imaju dva boda prednosti nad aktuelnom šampionom Crvenom zvezdom, a tri više od Novosađana.

U Humskoj je vođena velika borba, stvoreno je više obostranih šansi, ali je Partizan ipak bio konkretniji i bolji, pa je kraju zasluženo slavio golom Škuletića u 33. minutu.

Meč je na kratko bio u prekidu u 63. minutu zbog bakljade domaćih navijača i dima koji je prekrio teren.
Partizan – Vojvodina 1:0 (Škuletić 33)

Odigrano ranije danas:

Rad – Crvena zvezda 1:2 (Jelić 33 – Lazović 5, Pavićevic 18)

Donji Srem – Jagodina 2:3 (Krunić 1, Djurić 35 – Filipović 40, Arsenijević 44, Šušnjar 72)

Radnički Kragujevac – OFK Beograd 0:0

Voždovac – Spartak 1:1 (Babović 39 – Farkaš 84)

Odigrano u subotu: Borac – Napredak 0:1, Čukarički – Mladost Lučani 1:0, Novi Pazar – Radnički Niš 3:1.
Tabela: Partizan 28 bodova, Crvena zvezda 26, Vojvodina po 25, Čukarički 21, Novi Pazar 19, OFK Beograd, Mladost, Spartak po 16, Jagodina 14, Rad 11, itd.

U utakmicama 12. kola sledećeg vikenda sastaju se Radnički Niš – OFK Beograd, Mladost – Radnički Kragujevac, Crvena zvezda – Čukarički, Jagodina – Rad, Vojvodina – Donji Srem, Spartak – Partizan, Napredak – Voždovac i Novi Pazar – Borac.