Aston Vila otkazala izbor za gol meseca

Getty Images Sport, Stu Forster

Fudbaleri Aston Vile u oktobru nisu postigli ni jedan jedini gol, stoga neće biti tradicionalnog takmičenja za najlepši pogodak u mesecu.

Da se ekipa nalazi u lošoj formi svedoče i rezultati, Vila je odigrala tri utakmice Premijer lige i izgubila od Mančester Stija sa 2:0, od Evertona sa 3:0 i Kvins Park Rendžersa sa 2:0. Ekipa Pola Lamberta se nije proslavila ni u septembru, na poslednje dve odigrane utakmice takođe je izgubila sa po 3:0 od Arsenala i Čelsija.

Tako da na poslednjih pet uzastopnih mečeva, tačnije 547 minuta igre nije postigla ni jedan gol. Tako je bilo sve do meča sa Totenhemom, kada je lošu karmu Vile prekinuo Andreas Vajman u 16.minutu igre, no i pored postignutog gola Aston Vila je na kraju zabeležila poraz od 2:1. Ali, to je već bio novembar.

Želimo im malo bolji učinak u narednim mečevima i kvalitetan izbor u narednim mesecima…