Fudbal 19. avg 202222:04 0 komentara
Vladimir Gaćinović, Novi Pazar
Starsport

Sedmo kolo Superlige Srbije otvoreno je duelom Novog Pazara i Napretka, a ekipa Vladimira Gaćinovića došla je i do četvrte vezane pobede.

Novi Pazar slavio je rezultatom 2:1 (1:0) i tako ostvario četvrtu pobedu u sezoni i četvrtu u nizu.

Poveli su domaći u finišu prvog poluvremena. Igrao se 40. minut kada je mrežu zatresao defanzivac Mitar Ergelaš.

Nemanja Krstić doneo je u 55. minutu Kruševljanima izjednačenje nakon lepe akcije i proigravanja Jovanovića.

Detalj koji je presudio dogodio se u 78. minutu. Lončar je skrivio penal i zaradio isključenje, a siguran sa bele tačke bio je Andrija Majdevac.

Novi Pazar je zahvaljujući ovom trijumfu stigao do treće pozicije u Super ligi Srbije sa 12 bodova, dok je Napredak i dalje 14. sa dva osvojena boda, koliko imaju i Radnički Niš i Radnik.