Golman Napretka činio čuda, odbranio dva penala, ali bodovi ostali u Novom Sadu

Fudbal 14. feb 202217:24 0 komentara
vojvodina-napredak-120148
Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na stadionu "Karađorđe" u Novom sadu ekipu Napretka rezultatom 1:0 u 22. kolu Superlige Srbije.

Povezane vesti

Jedini pogodak na meču postigao je Veljko Simić u 53. minutu. Bio je to njegov osmi pogodak u sezoni. Asistenciju je nakon odličnog centaršuta zabeležio Lazarević.

U 73. minutu Vojvodina je propustila veliku priliku da dođe do drugog gola, pošto su Matić i Zukić promašili penal. Prethodno je Vukadinović iznudio prekršaj Kerkeza, a sudija pokazao na belu tačku.

Matićev udarac je pročitao golman Vasiljević, ali je VAR signalizirao da su igrači Napretka ranije ušli u šesnaesterac, pa je kazneni udarac ponovljen. Drugi put je loptu namestio Zukić, ali je Vasiljević pročitao i njegov udarac, pa je ostalo 1:0.