Kamenović i Terzić doneli Srbiji pobedu protiv Jermenije

Fudbal 29. mar 202218:02 1 komentar
Fudbalska reprezentacija Srbije U21
Fudbalski savez Srbije

Mlada reprezentacija Srbije upisala je drugu vezanu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Srbija je Bačkoj Topoli bila bolja od Jermenije i pobedu je upisala rezultatom 2:0.

Na prvi gol se čekalo do 40. minuta kada je Srbija do prednosti došla golom Dimitrija Kamenovića. Dobro ga je proigrao Nikola Terzić.

Terzić se i sam upisao u strelce u drugom minutu nadoknade u prvom poluvremenu nakon dodavanja Viktora Rogana čime je postavljen i konačan rezultat.

Rezultatski gledano ovaj trijumf ne znači ništa Orlićima, ali daleko od toga da nije važna.

Posle osam odigranih mečeva, Srbija ima 11 bodova u Grupi H. Lider grupe je Francuska koja ima meč manje i 19 bodova, a na drugom mestu je Ukrajina koja je iz šest mečeva sakupila 13 bodova.

Srbiju 3. juna očekuje gostovanje Francuskoj.

U Grupi G, Slovenija je upisala treći vezani remi. Slovenci su odigrali meč bez golova sa selekcijom Fudbalskog saveza Kosova.

Slovenija nakon osam utakmica ima 10 bodova. Češka je lider grupe sa 16 bodova iz sedam mečeva, Engleska je druga sa 13 bodova iz pet mečeva.