Kolubara slavila u Kragujevcu, Lazarevčani blizu opstanka

Fudbal 21. apr 202217:13 1 komentar
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Kolubara je ostvarila važan trijumf u meču drugog kola plej-auta Super lige Srbije, na gostovanju ekipi Radnički 1923 – 2:1.

Fudbaleri Kolubare su posle smene šefa struke Dejana Đurđevića sjajno reagovali, ostvarili su dve pobede na startu plej-auta, pa su načinili ogroman korak ka opstanku u društvu najboljih.

Posle trijumfa protiv Metalca na domaćem terenu, Lazarevčani su bili bolji i od Radničkog 1923 na stadionu „Čika Dača“ – 2:1. Gosti su do vođstva došli pogotkom Radovanovića u 51. minutu. Izjednačenje ekipi Nenada Lalatovića doneo je Trifunović u 62, ali je samo četiri minuta kasnije prelepim pogotkom konačan rezultat postavio Stojanović.

Kolubara je sada vodeći tim plej-auta Super lige, sa 40 bodova, devet više od Radničkog 1923 i Proletera, ekipa koje su na pozicijama koje vode u baraž za opstanak.