Musijala i Miler doneli Bajernu novu pobedu

Fudbal 14. avg 202220:53 0 komentara
Bajaren
REUTERS/Andreas Gebert

Bajern je i u drugom kolu Bundeslige upisao pobedu, ovoga put na svom terenu je savladao Volfsburg rezultatom 2:0.

Sadio Mane bio je dobro raspoložen kao i u prvom meču, ali mu je u dva navrata VAR poništio gol zbog ofsjada. Prvi put već u 20. minutu utakmice.

*Mane dva puta uhvaćen u ofsajdu (VIDEO)

*Bajern siguran protiv Volfsburga (VIDEO)

related-news_0Bajern do vođstva dolazi nakon nešto više od pola sata igre, igrao se 33. minut. Sjajan je bio, kao što je i navikao navijače, Musijala koji je izdržao sve pokušaje odbrane Volfsburga da ga zaustavi i postigao sjajan gol.

U finišu prvog poluvremena postavljen je ispostavilo se i konačan rezultata. Napadao je Bajern, branio se Volfsburg i tako sve dok Kimih nije pronašao Tomasa Milera koji pogađa za 2:0.

Maneu je i u 73. minutu nakon veoma duge provere koja je uključivala i utvrđivanje da li je lopta celim obimom prešla gol liniju, pogodak poništen zbog ofsajda.

Bajern iz dva kola ima šest bodova, a u trećem kolu će u goste Bohumu. Volfsburg sa druge strane ima jedan bod pred meč sa Šalkeom na svom terenu.