Nevena Ignjatović na 16. mestu u Kran-Montani

Ostali sportovi 04. mar 201814:51 > 14:56
Julian Finney Getty Images Sport

Srpska skijašica Nevena Ignjatović je imala 16. vreme u kombinaciji na takmičenju koje je održano u švajcarskom skijalištu Kran-Montani. Prvo mesto je osvojila Italijanka Federika Brinjone.

Nakon dva spuštanja Nevena Ignjatović je imala kombinovano vreme minut, 48 sekundi 62 stotinke pa je završila kao šesnaesta. Ona je u drugom spustu imala bolje vreme jer je popravila svoju poziciju iz prvog spuštanja kada je bila dvadeseta.

Šestoplasirana u Svetskom kupu Sofija Gođa je bila najbolja posle prvog spusta, da bi na kraju završila kao osma. Prvo mesto i 100 bodova za generalni plasman osvojila je Federika Brinjone koja je imala vreme minut, 46 sekundi, 47 stotinki. Švajcarkinja Mikele Grisin je bila samo tri stotinke sporija, a Slovakinja Petra Vlahova je bila treća.