Het-trik Krisa Vuda za miran san Barnlija

Barnli
Pool via REUTERS/Molly Darlington

Barnli je iznenađujuće lako dobio ekipu Vulverhemptona na gostovanju 4:0, a tim trijumfom je ekipa sa "Turf mura" verovatno i obezbedila opstanak iako matematički još uvek može da ispadne iz elite.

Kleretsi su posle tri uzastopna poraza pobegli od Fulama koji je prvi ispod crte i sada je 14. sa devet bodova više. Prva tri gola u možda i ključnoj pobedi za opstanak u Premijer ligi dao je Kris Vud. Prvi je postigao u 15, drugi u 21, a het trik je kompletirao u 44. minutu.

Barnli je dominirao i u drugom poluvremenu, a četvrti gol dao je Ešli Vestvud u 85. minutu utakmice. Vulvsi posle ovog poraza ne treba da brinu za opstanak, sigurni su u sredini tabele, ali su ovim porazom pokazali da su definitivno daleko od one ekipe koja je prethodnih sezona konkurisala za izlazak u Evropu.