Oglas

Adria Telekom: Telekom Srbija blokirao pristup našoj aplikaciji, korisnici dobili uputstvo za zaobilaženje

author
N1 Beograd
27. jul. 2025. 17:31
Telekom Srbija N1/Marina Pupavac
N1/Marina Pupavac

Kompanija Adria Telekom saopštila je da je Telekom Srbija, bez prethodne najave, blokirao pristup njihovoj aplikaciji za gledanje televizijskog sadržaja putem interneta korisnicima koji koriste mrežu MTS.

Oglas

U saopštenju objavljenom na društvenim mrežama, Adria Telekom navodi da se "blokada odnosi isključivo na korisnike MTS mreže" i da oni koji koriste druge operatere nemaju taj problem.

Kompanija je korisnicima MTS mreže ponudila tehničko uputstvo za zaobilaženje ograničenja.

Telekom Srbija se povodom ovih navoda za sada nije oglašavao.

Ovo nije prvi put da se u javnosti postavlja pitanje konkurencije i pristupa medijskom sadržaju u digitalnom prostoru, posebno u kontekstu odnosa između državnog operatera i privatnih medijskih platformi.

Teme

Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Pratite nas na društvenim mrežama