Azotara Pančevo: Do akcidenta nije došlo u krugu naše fabrike

Nakon što se u pančevačkom naselju Topola izlio amonijak iz auto-cisterne, oglasila se i Azotara, navodeći da do akcidenta nije došlo u krugu njihovog objekta, već se radi o parkingu preduzeća Saga.
Oglas
„Izlivanje se dogodilo na parking preduzeća Saga i sa Azotarom nema dodirnih tačaka“, naveli su iz „Promist doo“ – čiji je deo Azotara, prenosi Nova.rs.
Podsetimo, na teretnoj pruzi u naselju Topola kod Pančeva sinoć je došlo do curenja amonijaka iz auto-cisterne.
Direktor Opšte bolnice Pančevo potvrdio je da je u toku noći zbog nesreće, usled izlivanja amonijaka iz auto-cisterne, bilo hospitalizovano 20 ljudi.
U Pančevačkoj bolnici trenutno ne leži nijedan pacijent zbog trovanja amonijakom, rekao je direktor Opšte bolnice Pančevo Slobodan Ovuka.
Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?
Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare
Oglas
Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?
Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas