Divna buka sa Zemunske terase: Bend "pumpa" uz "Marš na Drinu" (VIDEO)

Beograđani, ali i stanovnici ostalih gradova po Srbiji već danima izlaze u 19:30 na prozore i terase da prave buku udarajući u šerpe i lonce. Ovim gestom oni iskazuju svoj bunt i nezadovoljstvo režimom i (ne)delovanjem institucija, a sinoć se sa jedne terase u Zemunu mogla čuti i buka koja je vrlo prijatna za uho.
Oglas
Naime, nekoliko momaka uzelo je instrumente u ruke i izvelo svoju verziju Marša na Drinu na opšte oduševljenje komšija koji su sa svojih terasa uživali u melodiji, piše City Magazine.
„Jer buka je u modi“, piše u opisu videa koji je postao hit na mrežama, a iz komentara se vidi da se ova terasa nalazi u soliterima na Zemunskom keju.
„Svakoj zgradi trebaju ovakve komšije“, „Kolena su mi se naježila“, „Bravo momci“, „Zemunsko dinstanje“, samo su neki od oduševljenih komentara.
Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?
Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare
Oglas
Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?
Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare
Oglas