Oglas

"Ovo nije bilo od 1945.": Studente na mostu posetio penzioner Ilija Kostić kojeg je policija tukla

author
Beta
02. feb. 2025. 09:25
ilija kostic n1
N1 | N1

Studente je tokom blokade novosadskog Mosta slobode jutros podržao i penzioner Ilija Kostić (74), koji je teško povređen nakon hapšenja u Novom Sadu, a mladima je poručio da istraju u zahtevima, jer je cela Srbija uz njih.

Oglas

"Ovo se nije desilo od 1945", rekao je Kostić za TV Nova.

On je poručio da treba istrajati dok svi odgovorni ne budu u zatvoru.

Upitan kakvo je njegovo zdravstveno stanje, Kostić je rekao da je još pod terapijom i da je zbog toga jedna operacija odložena.

Ilija Kostić (74) je u novembru priveden tokom blokadi suda u Novom Sadu pošto je policiju poprskao biber sprejom.

Prema pisanju medija, nakon što je odveden u policijsku upravu u Novom Sadu, policajci su ga pretukli.

Zbog zadobijenih povreda, dva dana posle saslušanja u policiji, u Kliničkom centru Vojvodine amputiran mu je jedan testis.

Teme

Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?

Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare

Pratite nas na društvenim mrežama