Šapić nudi opoziciji mesto direktora "Apoteke Beograd"

Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić ponudio je strankama opozicije da do petka dostave kadrovsko rešenje za novog direktora "Apoteka Beograd" i najavio kako će se lično založiti da ta osoba bude izabrana na sledećoj sednici Skupštine grada Beograda.
Oglas
Daćemo im priliku da u praksi pokažu da imaju rešenje i da učine preduzeće održivim. Evo, mi ne tražimo da prave profit, samo nek pokriju troškove zaposlenih i "Apoteke Beograd" nećemo prodavati, poručio je Šapić.
On je, kako u saopštenju navodi Beoinfo, rekao da ga je, na funkciji gradonačelnika Beograda, dočekao višegodišnji problem "Apoteka Beograd", stalni problemi u funkcionisanju i konstantna potreba za subvencijama plata zaposlenih.
Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?
Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare
Oglas
Koje je vaše mišljenje o ovoj temi?
Pridružite se diskusiji ili pročitajte komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas